Kryształ Werbkowice – mecze, wyniki i tabela

Kryształ Werbkowice – wyniki, terminarz, forma i pozycja w tabeli rozgrywek Klasa A 2025/2026, grupa: Zamość (sezon 2025/2026). Regionalna piłka nożna na portalu Biłgoraj – dane aktualizowane automatycznie.

Kryształ Werbkowice
Klasa A 2025/2026, grupa: Zamość • Werbkowice
W W R R P
Brak zaplanowanych meczów
Trwa przerwa sezonowa.

Statystyki sezonu 2025/2026

1Pozycja
26Mecze
21Wygrane
3Remisy
2Porażki
98:26Bramki
+72Bilans
66Punkty

Wyniki sezonu 2025/2026

Kol. 26 · 14.06.2026 Unia Hrubieszów 3:2 Kryształ Werbkowice P
Kol. 25 · 07.06.2026 Kryształ Werbkowice 1:1 SZ Sokół Zwierzyniec R
Kol. 24 · 30.05.2026 Relax Księżpol RK 1:1 Kryształ Werbkowice R
Kol. 23 · 23.05.2026 Kryształ Werbkowice 6:1 MG Metalowiec Goraj W
Kol. 22 · 16.05.2026 Orkan Bełżec 1:3 Kryształ Werbkowice W
Kol. 21 · 09.05.2026 Kryształ Werbkowice 3:2 WF Włókniarz Frampol W
Kol. 20 · 01.05.2026 Kryształ Werbkowice 5:0 Delta Nielisz W
Kol. 19 · 25.04.2026 Igros Krasnobród 2:1 Kryształ Werbkowice P
Kol. 18 · 19.04.2026 Kryształ Werbkowice 4:1 Olender Sól W
Kol. 17 · 11.04.2026 Olimpia Miączyn OM 0:5 Kryształ Werbkowice W
Kol. 16 · 04.04.2026 Kryształ Werbkowice 3:0 OS Ostoja Skierbieszów W
Kol. 15 · 28.03.2026 Łada 1945 II Biłgoraj Ł1 1:5 Kryształ Werbkowice W
Kol. 14 · 21.03.2026 Kryształ Werbkowice 4:1 Orion Jacnia W
Kol. 13 · 02.11.2025 Kryształ Werbkowice 2:1 Unia Hrubieszów W
Kol. 12 · 25.10.2025 Sokół Zwierzyniec SZ 2:2 Kryształ Werbkowice R
Kol. 11 · 18.10.2025 Kryształ Werbkowice 6:2 RK Relax Księżpol W
Kol. 10 · 12.10.2025 Metalowiec Goraj MG 2:4 Kryształ Werbkowice W
Kol. 9 · 04.10.2025 Kryształ Werbkowice 5:0 Orkan Bełżec W
Kol. 8 · 28.09.2025 Włókniarz Frampol WF 0:3 Kryształ Werbkowice W
Kol. 7 · 21.09.2025 Delta Nielisz 1:5 Kryształ Werbkowice W
Kol. 6 · 14.09.2025 Kryształ Werbkowice 2:0 Igros Krasnobród W
Kol. 5 · 06.09.2025 Olender Sól 0:3 Kryształ Werbkowice W
Kol. 4 · 30.08.2025 Kryształ Werbkowice 2:1 OM Olimpia Miączyn W
Kol. 3 · 23.08.2025 Ostoja Skierbieszów OS 3:8 Kryształ Werbkowice W
Kol. 2 · 16.08.2025 Kryształ Werbkowice 5:0 Ł1 Łada 1945 II Biłgoraj W
Kol. 1 · 09.08.2025 Orion Jacnia 0:8 Kryształ Werbkowice W

Nadchodzące mecze

Brak zaplanowanych meczów lub trwa przerwa sezonowa.

Tabela ligowa – Klasa A 2025/2026, grupa: Zamość

#DrużynaMWRPBZBS+/-Pkt
1 Kryształ Werbkowice 26 21 3 2 98 26 +72 66
2 Igros Krasnobród 26 17 4 5 66 30 +36 55
3 SZSokół Zwierzyniec 26 14 5 7 60 37 +23 47
4 MGMetalowiec Goraj 26 15 0 11 64 49 +15 45
5 Orkan Bełżec 26 14 3 9 61 44 +17 45
6 OMOlimpia Miączyn 26 13 4 9 55 47 +8 43
7 Unia Hrubieszów 26 13 3 10 53 37 +16 42
8 Olender Sól 26 12 3 11 58 60 -2 39
9 RKRelax Księżpol 26 8 7 11 40 40 0 31
10 Ł1Łada 1945 II Biłgoraj 26 9 4 13 36 57 -21 31
11 WFWłókniarz Frampol 26 9 2 15 43 52 -9 29
12 Delta Nielisz 26 8 2 16 44 72 -28 26
13 OSOstoja Skierbieszów 26 4 3 19 29 87 -58 15
14 Orion Jacnia 26 3 1 22 42 111 -69 10

Inne sezony Kryształ Werbkowice

O drużynie

Drużyna
Kryształ Werbkowice
Miasto
Werbkowice
Rozgrywki
Klasa A 2025/2026, grupa: Zamość
Sezon
2025/2026
Aktualizacja danych: 07.07.2026, 15:28

Najczęstsze pytania o Kryształ Werbkowice

Kiedy Kryształ Werbkowice rozegrał ostatni mecz i jak się zakończył?
Kryształ Werbkowice rozegrał ostatni mecz 14.06.2026 na wyjeździe z drużyną Unia Hrubieszów. Spotkanie zakończyło się porażką 2:3.
Które miejsce zajmuje Kryształ Werbkowice w tabeli?
Kryształ Werbkowice zajmuje 1. miejsce w rozgrywkach Klasa A 2025/2026, grupa: Zamość z dorobkiem 66 pkt po 26 meczach (21 zwycięstw, 3 remisów, 2 porażek).
Jaka jest ostatnia forma Kryształ Werbkowice?
W ostatnich 5 meczach Kryształ Werbkowice zanotował 2 zwycięstw, 2 remisów i 1 porażek.
Ile bramek strzelił Kryształ Werbkowice w sezonie 2025/2026?
W sezonie 2025/2026 Kryształ Werbkowice strzelił 98 bramek i stracił 26 (bilans bramkowy +72).
Kto prowadzi w tabeli Klasa A 2025/2026, grupa: Zamość?
Kryształ Werbkowice jest liderem tabeli Klasa A 2025/2026, grupa: Zamość z dorobkiem 66 pkt.
Jakie było najwyższe zwycięstwo Kryształ Werbkowice w tym sezonie?
Najwyższe zwycięstwo Kryształ Werbkowice w sezonie 2025/2026 to 8:0 z drużyną Orion Jacnia (09.08.2025).
Jak Kryształ Werbkowice radzi sobie u siebie, a jak na wyjeździe?
U siebie Kryształ Werbkowice ma bilans 12-1-0 (zwycięstwa-remisy-porażki), a na wyjeździe 9-2-2.
W jakiej lidze gra Kryształ Werbkowice?
Kryształ Werbkowice występuje w rozgrywkach Klasa A 2025/2026, grupa: Zamość w sezonie 2025/2026.
Jak Kryształ Werbkowice wypadł w poprzednim sezonie?
W sezonie 2024/2025 Kryształ Werbkowice zajął 15. miejsce (Klasa okręgowa 2024/2025, grupa: Zamość) z dorobkiem 19 pkt.

🔎 Zobacz też — Werbkowice

🌦️ 22°C ⛅ Pogoda Biłgoraj Prognoza 15 dni →
Dziś 🌧️ 27°/17° Pon 🌦️ 23°/16° Wt 🌦️ 22°/14° Śr ☁️ 21°/11°
🎟️ Wydarzenia Biłgoraj Zobacz wszystkie →
🏢 Katalog firm Biłgoraj Zobacz wszystkie →